plasma-workspace - en to eu translation catalogue (14 entries)

[ctx: Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
eu: Euskarri kontrolatzailea

en: Play/Pause media playback
eu: Jo/eten euskarria atzera-jotzea

en: Media playback next
eu: Euskarria atzera-jotzea hurrengoa

en: Media playback previous
eu: Euskarria atzera-jotzea aurrekoa

en: Stop media playback
eu: Gelditu euskarria atzera-jotzea

en: Pause media playback
eu: Eten euskarria atzera-jotzea

en: Play media playback
eu: Ekin euskarria atzera-jotzea

en: Media volume up
eu: Euskarria bolumena igo

en: Media volume down
eu: Euskarria bolumena jaitsi

en: The media player '%1' cannot perform the action '%2'.
eu: '%1' euskarri jotzaileak ezin du '%2' ekintza gauzatu.

en: Attempting to perform the action '%1' failed with the message '%2'.
eu: '%1' ekintza gauzatzeko saiakerak huts egin du '%2' mezuarekin.

en: The argument '%1' for the action '%2' is missing or of the wrong type.
eu: '%2' ekintzarako '%1' argumentua falta da edo mota okerrekoa da.

en: The operation '%1' is unknown.
eu: '%1' eragiketa ezezaguna da.

en: Unknown error.
eu: Errore ezezaguna.
