plasma-workspace - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
eu: Bistaratzailea hauteman da

en: A display has been plugged in.
eu: Bistaratzaile bat entxufatu da.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
eu: Bistaratzailea kendu da

en: A display has been unplugged.
eu: Bistaratzaile bat desentxufatu da.

en: %1 has been plugged in.
eu: %1 entxufatu da.

en: A USB device has been plugged in.
eu: USB gailu bat entxufatu da.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
eu: USB gailu bat antzeman da

en: %1 has been unplugged.
eu: %1 deskonektatu da.

en: A USB device has been unplugged.
eu: USB gailu bat deskonektatu da.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
eu: USB gailu bat deskonektatu da
