plasma-workspace - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
eu: Exekutatu komandoaren interfazea

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
eu: Erabili arbeleko edukia KRunner-en itaun gisa

en: Start KRunner in the background, don't show it.
eu: Abiatu KRunner atzeko planoan, ez hura erakutsi.

en: Replace an existing instance
eu: Ordezkatu aurrez dagoen instantzia bat

en: Show only results from the given plugin
eu: Erakutsi emandako pluginaren emaitzak bakarrik

en: List available plugins
eu: Zerrendatu plugin erabilgarriak

en: The query to run, only used if -c is not provided
eu: Exekutatu beharreko itauna, -c  hornitzen ez bada soilik erabiltzen da

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
eu: KRunner plugin erabilgarriak, pluginId

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Configure KRunner Behavior
eu: Konfiguratu KRunner-ren jokabidea

en: Configure KRunner…
eu: Konfiguratu KRunner…

en: Showing only results from %1
eu: %1(e)ren emaitzak bakarrik erakusten

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
eu: Bilatu '%1'…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
eu: Bilatu…

en: Show Usage Help
eu: Erakutsi erabileraren laguntza

en: Pin
eu: Iltzatu

en: Pin Search
eu: Iltzatu bilaketa

en: Keep Open
eu: Eduki irekita

en: Recent Queries
eu: Azken aldiko itaunak

en: Remove
eu: Kendu
