plasma-workspace - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Open in Filelight
eu: Ireki Filelight-en

en: Open in File Manager
eu: Ireki fitxategi kudeatzailean

en: Configure Warning…
eu: Konfiguratu abisua...

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpace), group (General)
en: Minimum free space before user starts being notified.
eu: Erabiltzaileari jakinarazten hasi aurretiko gutxieneko leku hutsa.

note: i18n: ectx: label, entry (minimumSpacePercentage), group (General)
en: Minimum percentage free space before user starts being notified.
eu: Erabiltzaileari jakinarazten hasi aurretiko leku hutsaren gutxieneko ehunekoa.

note: i18n: ectx: label, entry (enableNotification), group (General)
en: Is the free space notification enabled.
eu: Leku hutsaren jakinarazpena gaituta dagoen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableNotification)
en: Enable low disk space warning
eu: Gaitu disko-leku gutxi abisua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpace)
en: Warn when free space is below:
eu: Abisua leku askea balio honetatik jaisten denean:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_minimumSpacePercentage)
en: And when free space is under:
eu: Eta leku hutsa honen azpitik dagoenean:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: The system will notify you if the free space drops below the specified MiB and the specified percentage of available space.
eu: Sistemak jakinaraziko dizu leku-hutsa adierazitako MiB kopurutik eta adierazitako leku-erabilgarriaren ehunekotik behera jaisten den.

en: Your %1 partition is running out of disk space; %2 MiB of space remaining (%3%).
eu: Zure %1 partizioa disko-lekurik gabe geratzen ari da; %2 MiB geratzen dira (%%3).

en: Your Root partition is running out of disk space; %1 MiB of space remaining (%2%).
eu: Zure erroko partizioa disko-lekurik gabe geratzen ari da; %1 MiB geratzen dira (%%2).

en: Your Home folder is running out of disk space; %1 MiB of space remaining (%2%).
eu: Zure etxeko karpeta disko-lekurik gabe geratzen ari da; %1 MiB geratzen dira (%%2).

[ctx: The settings dialog main page name, as in 'general settings']
en: General
eu: Orokorra
