plasma-desktop - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Other…
eu: Beste bat...

en: Select default archive manager
eu: Hautatu fitxategi-kudeatzaile lehenetsia

en: Select default browser
eu: Hautatu arakatzaile lehenetsia

en: Select default e-mail client
eu: Hautatu e-posta bezero lehenetsia

en: Select default file manager
eu: Hautatu fitxategi-kudeatzaile lehenetsia

en: Select default map
eu: Hautatu mapa lehenetsia

en: Select default image viewer
eu: Hautatu irudi-erakusle lehenetsia

en: Select default music player
eu: Hautatu musika-jotzaile lehenetsia

en: Select default PDF viewer
eu: Hautatu lehenetsitako PDF erakuslea

en: Select default dialer application
eu: Hautatu markatzeko aplikazio lehenetsia

en: Select default terminal emulator
eu: Hautatu terminal emulatzaile lehenetsia

en: Select default text editor
eu: Hautatu testu editore lehenetsia

en: Select default video player
eu: Hautatu bideo-jotzaile lehenetsia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: This application can also open these file types:
eu: Aplikazio honek beste fitxategi-mota horiek ere ireki ditzake:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
eu: %1 (Egun, %2(e)n irekitzen da)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
eu: Ireki dena %1(e)n

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
eu: Aplikazio honek ez du ondoko fitxategi-motetarako euskarririk iragartzen, baina hala ere haiek irekitzeko gai izan liteke:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
eu: Behartu denak %1(e)n irekitzea

en: Configure Manually…
eu: Konfiguratu eskuz...

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
eu: Ematen du '%1'(e)k ez dituela aplikazio mota honekin lotutako ondoko MIME motak onartzen: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
eu: Baliteke aplikazio hau fitxategi-mota guztiak irekitzeko gai ez izatea.

[ctx: @action:button]
en: View Details
eu: Ikusi xehetasunak

en: Web browser:
eu: Web arakatzailea:

en: Email client:
eu: E-posta bezeroa:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
eu: Telefono zenbakiak:

en: Image viewer:
eu: Irudi erakuslea:

en: Music player:
eu: Musika-jotzailea:

en: Video player:
eu: Bideo-jotzailea:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Text editor:
eu: Testu-editorea:

en: PDF viewer:
eu: PDF erakuslea:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
eu: Baliagarritasunak

en: File manager:
eu: Fitxategi-kudeatzailea:

en: Terminal emulator:
eu: Terminal emulatzailea:

en: Archive manager:
eu: Artxibo-kudeatzailea:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
eu: Mapa:
