plasma-workspace - en to eu translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
eu: Uneko ikono-gaiaren izena

en: Unable to create a temporary file.
eu: Ezin da aldi baterako fitxategi bat sortu.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
eu: Ezin da jaitsi ikono-gai artxiboa: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
eu: Fitxategi hau ez da baliozko ikonoen gai-artxibo bat.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
eu: Arazo bat gertatu da instalatzean; hala ere, artxiboko gai gehienak instalatu dira.

en: Theme installed successfully.
eu: Gai-instalatze arrakastatsua.

en: Installing icon themes…
eu: Ikono-gaiak instalatzen…

en: Installing %1 theme…
eu: %1 gaia instalatzen…

en: Install from File…
eu: Instalatu fitxategitik…

en: Get New…
eu: Eskuratu … berria

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove icon theme
eu: Kendu ikono-gaia

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active icon theme
eu: Ezin da aktibo dagoen ikono-gaia ezabatu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed icon themes
eu: Ezin dira sistemarekin instalatutako ikono-gaiak ezabatu

[ctx: @info:tooltip]
en: Don’t delete this icon theme
eu: Ez ezabatu ikono-gai hau

en: Open Theme
eu: Ireki gaia

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
eu: Gai fitxategiak (*.tar.gz *.tar.bz2)
