plasma-workspace - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
eu: &Exekutatu

en: Templates
eu: Txantiloiak

en: Desktop Shell Scripting Console
eu: Mahaigaineko oskol-gidoietarako kontsola

en: Editor
eu: Editorea

en: Load
eu: Zamatu

en: Use
eu: Erabili

en: Output
eu: Irteera

en: Unable to load script file <b>%1</b>
eu: Ez da <b>%1</b> gidoi-fitxategia zamatzeko gai

en: Open Script File
eu: Ireki gidoi-fitxategia

en: Save Script File
eu: Gorde gidoi-fitxategia

en: Executing script at %1
eu: Gidoia %1(e)tan exekutatzen

en: Runtime: %1ms
eu: Exekuzio-denbora: %1 ms
