kcmstyle - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
fa: هنگام بارگذاری محاوره پیکربندی برای این سبک، خطایی رخ داد.

en: Configure %1
fa: پیکربندی %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
fa: تب ۱

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
fa: جعبه بررسی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
fa: دکمه رادیویی

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
fa: تب ۲
