kcm_desktopthemedetails - en to fi translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
fi: Nykyisen Plasma-tyylin nimi

en: Unable to create a temporary file.
fi: Väliaikaistiedostoa ei voida luoda.

en: Unable to download the theme: %1
fi: Ei voida ladata teemaa: %1

en: Theme installed successfully.
fi: Teeman asennus onnistui.

en: Theme installation failed.
fi: Teeman asennus epäonnistui.

en: Removing theme failed: %1
fi: Teeman poisto epäonnistui: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
fi: Tässä osiossa voit valita Plasma-tyylin.

en: All Themes
fi: Kaikki teemat

en: Light Themes
fi: Vaaleat teemat

en: Dark Themes
fi: Tummat teemat

en: Color scheme compatible
fi: Väriteemaan mukautuvat

en: Follows color scheme
fi: Noudattaa väriteemaa

en: Edit Theme…
fi: Muokkaa teemaa…

en: Remove Theme
fi: Poista teema

en: Restore Theme
fi: Palauta teema

en: Install from File…
fi: Asenna tiedostosta…

en: Get New Plasma Styles…
fi: Hae uusia Plasma-tyylejä…

en: Open Theme
fi: Avaa teema

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
fi: Teematiedostot (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
fi: Tällä työkalulla voi asettaa Plasma-teeman aktiiviseen istuntoon niin, ettei vahingossa aseta sitä sellaiseksi, joka ei ole käytettävissä tai on jo käytössä.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
fi: Plasma-istuntoon haluamasi teeman nimi (täydestä polkunimestä käytetään vain viimeistä osaa)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
fi: Näytä kaikki järjestelmään asennetut teemat (ja mikä niistä on käytössä)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
fi: Pyydetty teema ”%1” on jo asetettu Plasma-teemaksi.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
fi: Plasman istunnon teemaksi on asetettu %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
fi: Teemaa ”%1” ei löytynyt. Teeman tulisi olla yksi seuraavista: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
fi: Järjestelmään on asennettu seuraavat Plasma-teemat:
