plasma-workspace - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: %1 Details
fi: %1 – yksityiskohdat

en: Sensors Details
fi: Anturien tiedot

en: System Monitor
fi: Järjestelmänvalvonta

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
fi: Avaa järjestelmänvalvonta…
