plasma_engine_keystate - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Shift
fi: Vaihto

en: Num Lock
fi: Numerolukko

en: Caps Lock
fi: Vaihtolukko

en: Scroll Lock
fi: Vierityslukko

en: Left Button
fi: Vasen painike

en: Right Button
fi: Oikea painike

en: Middle Button
fi: Keskipainike

en: First X Button
fi: Ensimmäinen X-painike

en: Second X Button
fi: Toinen X-painike

en: Pressed
fi: Painettu

en: Latched
fi: Teljetty

en: Locked
fi: Lukittu
