plasma_applet_clock - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
fi: Ulkoasu

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
fi: Kello on nyt %1 ja päivämäärä %2

en: Show seconds hand
fi: Näytä sekuntiviisari

en: General:
fi: Yleistä:

en: Show time zone
fi: Näytä aikavyöhyke
