plasma-workspace - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
fi: Ikkunoitu Plasma

en: Enable QML Javascript debugger
fi: Käytä QML- ja JavaScript-virheenpaikanninta

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
fi: Pitää sovelman elossa ilmoitusalueella myös ikkunan sulkeuduttua.

en: Force loading the given shell plugin
fi: Pakota annetun työpöytäkuoren liitännäisen lataaminen

en: The applet to open.
fi: Sovelma on auki.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
fi: Sovelmalle välitettävät parametrit.

en: Close %1
fi: Sulje %1
