plasma-workspace - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
fi: Istunnonhallinta

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
fi: Näytä sammutusvalinnat

en: Log Out
fi: Kirjaudu ulos

en: Shut Down
fi: Sammuta

en: Reboot
fi: Käynnistä uudelleen

en: Log Out Without Confirmation
fi: Kirjaudu kyselemättä ulos

en: Shut Down Without Confirmation
fi: Sammuta kyselemättä

en: Reboot Without Confirmation
fi: Käynnistä kyselemättä uudelleen
