plasma-workspace - en to fi translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
fi: %1 sovelluksesta %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
fi[0]: %2 / %1 tiedosto kohteeseen %3
fi[1]: %2 / %1 tiedostoa kohteeseen %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
fi[0]: %1 tiedosto kohteeseen %2
fi[1]: %1 tiedostoa kohteeseen %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
fi[0]: %2 / %1 tiedosto
fi[1]: %2 / %1 tiedostoa

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
fi[0]: %1 tiedosto
fi[1]: %1 tiedostoa

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
fi[0]: %2 / %1 tietue
fi[1]: %2 / %1 tietuetta

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
fi[0]: 1 tietue
fi[1]: %1 tietuetta

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
fi: %1 kohteeseen %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
fi[0]: %1 tiedosto kohteeseen %2
fi[1]: %1 tiedostoa kohteeseen %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
fi: kohteeseen %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
fi: %1 työstä %2

en: Application closed unexpectedly.
fi: Sovellus sulkeutui odottamatta.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
fi[0]: Lukematta oleva ilmoitus
fi[1]: Lukematta olevat ilmoitukset

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
fi[0]: Vastaanotettiin %1 ilmoitus Älä häiritse -tilan ollessa aktiivinen.
fi[1]: Vastaanotettiin %1 ilmoitusta Älä häiritse -tilan ollessa aktiivinen.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
fi: Näytä ilmoitukset
