plasma-workspace - en to fr translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
fr: Configurer les claviers virtuels…

en: Virtual Keyboard: unavailable
fr: Clavier virtuel : indisponible

en: Virtual Keyboard: disabled
fr: Clavier virtuel : désactivé

en: Show Virtual Keyboard
fr: Afficher le clavier virtuel…

en: Virtual Keyboard: visible
fr: Clavier virtuel : visible

en: Virtual Keyboard: enabled
fr: Clavier virtuel : activé
