plasma-workspace - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
fr: Apparence

en: %1 Details
fr: %1 Détails

en: Sensors Details
fr: Détails du senseur

en: System Monitor
fr: Surveillance du système

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
fr: Ouvrir la surveillance du système...
