plasma_engine_keystate - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Shift
fr: Maj

en: Meta
fr: Méta

en: Num Lock
fr: Verr. num

en: Caps Lock
fr: Verr. Maj.

en: Scroll Lock
fr: Arrêt défil.

en: Left Button
fr: Bouton gauche

en: Right Button
fr: Bouton droit

en: Middle Button
fr: Bouton central

en: First X Button
fr: Premier bouton X

en: Second X Button
fr: Second bouton X

en: Pressed
fr: Appuyé

en: Latched
fr: À verrouillage

en: Locked
fr: Verrouillé
