plasma-workspace - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
fr: Gestion de sessions

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
fr: Afficher l'écran de déconnexion

en: Log Out
fr: Se déconnecter

en: Shut Down
fr: Éteindre

en: Reboot
fr: Redémarrer

en: Log Out Without Confirmation
fr: Se déconnecter sans confirmation

en: Shut Down Without Confirmation
fr: Éteindre sans confirmation

en: Reboot Without Confirmation
fr: Redémarrer sans confirmation
