kcmicons - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
fy: Haadbalke

en: Small Icons
fy: Lytse byldkaikes

en: Dialogs
fy: Dialogen

en: The file is not a valid icon theme archive.
fy: De triem is net in jildich byldkaiketema-argyf.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
fy: Der barde in flater ûnder it ynstallearjen. Dochs is it grutste diel fan de tema's út it argyf ynstallearre.
