klipper - en to fy translation catalogue (36 entries)

en: Add Action...
fy: Aksje taheakje...

en: Edit Action...
fy: Aksje bewurkje...

en: Delete Action
fy: Aksje wiskje

[ctx: General Config]
en: General
fy: Algemien

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
fy: Fluchtoetsen

en: Ignore
fy: Negearje

en: Replace Clipboard
fy: Klamboerd ferfange

en: Add to Clipboard
fy: Oan klamboerd taheakje

en: Command
fy: Kommando

en: Description
fy: Omskriuwing

en: Action Properties
fy: Aksje eigenskippen

en: Description:
fy: Beskriuwing:

en: Should Klipper start automatically when you login?
fy: Moat klipper automatysk úteinsette as jo ynlogge?

en: Automatically Start Klipper?
fy: Automatysk Klipper útfiere?

en: Start
fy: Begjinne

en: Do Not Start
fy: Net begjinne

en: Edit Contents
fy: Bewurkje ynhâld

en: Clipboard history
fy: Klamboerdskiednis

en: up
fy: omheech

en: current
fy: aktive

en: down
fy: omleech

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
fy: Klipper ferzje

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
fy: Tekst seleksje allinne

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
fy: Brûk grafyske regexp bewurker

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
fy: Gjin aksjes foar WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
fy: Loaze ynfier om feroarings oan te jaan yn in aksje beamstruktuur widget

en: Clipboard is empty
fy: Klamboerd is leech

en: Author
fy: Skriuwer

en: Original Author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: Contributor
fy: Stiper

en: Bugfixes and optimizations
fy: Bugreparaasjes en optimalisaasjes

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: &More
fy: &Mear

en: Clipboard Contents
fy: Klamboerd ynhâld

en: Disable This Popup
fy: Dizze popup útsette

en: &Cancel
fy: Ofbre&kke
