ksmserver - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
fy: Ofmelding ôfbrutsen troch '%1'

en: Restores the saved user session if available
fy: Herstelt, as beskikber is, de foarige sesje

en: Also allow remote connections
fy: Ek eksterne ferbiningen tastean

en: Log Out
fy: Utlogge

en: Log Out Without Confirmation
fy: Utlogge sûnder befêstiging

en: Halt Without Confirmation
fy: Ophâlde sûnder befêstiging

en: Reboot Without Confirmation
fy: Op 'e nij opstarte sûnder befêstiging
