kcmstyle - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
fy: Der barde in flater ûnder it laden fan de konfiguraasjedialooch fan dizze styl.

en: Configure %1
fy: %1 ynstelle

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
fy: Ljepper 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
fy: Karfakje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
fy: Karrûntsje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
fy: Ljepper 2
