kcmicons - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
ga: Príomhbharra Uirlisí

en: Small Icons
ga: Deilbhíní Beaga

en: Dialogs
ga: Dialóga

en: The file is not a valid icon theme archive.
ga: Ní cartlann bhailí téamaí deilbhín é an comhad seo.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
ga: Tharla fadhb le linn an phróisis suiteála; mar sin féin, d'éirigh le suiteáil formhór na dtéamaí sa chartlann
