klipper - en to ga translation catalogue (41 entries)

en: Add Action...
ga: Cuir Gníomh Leis...

en: Edit Action...
ga: Cuir Gníomh in Eagar...

en: Delete Action
ga: Scrios Gníomh

[ctx: General Config]
en: General
ga: Ginearálta

en: General Configuration
ga: Cumraíocht Ghinearálta

en: Actions Configuration
ga: Cumraíocht Gníomhartha

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
ga: Aicearraí

en: Shortcuts Configuration
ga: Cumraíocht Aicearraí

en: Ignore
ga: Déan neamhaird de

en: Replace Clipboard
ga: Ionadaigh an Ghearrthaisce

en: Add to Clipboard
ga: Cuir leis an nGearrthaisce

en: Command
ga: Ordú

en: Description
ga: Cur Síos

en: Action Properties
ga: Airíonna an Ghnímh

en: Description:
ga: Cur Síos:

en: Should Klipper start automatically when you login?
ga: An bhfuil fonn ort Klipper a thosú go huathoibríoch ag am logála isteach?

en: Automatically Start Klipper?
ga: Tosaigh Klipper go hUathoibríoch?

en: Start
ga: Tosaigh

en: Do Not Start
ga: Ná Tosaigh

en: Edit Contents
ga: Cuir an tÁbhar in Eagar

en: Mobile Barcode
ga: Barrachód Soghluaiste

en: Clipboard history
ga: Stair na gearrthaisce

en: up
ga: suas

en: current
ga: reatha

en: down
ga: síos

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
ga: Leagan Klipper

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
ga: Téacs roghnaithe amháin

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
ga: Úsáid eagarthóir grafach chun sloinn ionadaíochta a chur in eagar

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
ga: Níl aon ghníomhartha ann le haghaidh WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
ga: Iontráil dhumaí a léiríonn athruithe i gcrannghiuirléid gníomhartha

en: Clipboard is empty
ga: Tá an ghearrthaisce folamh

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
ga: © 1998, Andrew Stanley-Jones
    © 1998-2002, Carsten Pfeiffer
    © 2001, Patrick Dubroy

en: Author
ga: Údar

en: Original Author
ga: An Chéad Údar

en: Contributor
ga: Cuiditheoir

en: Bugfixes and optimizations
ga: Ceartúcháin agus Optamúcháin

en: Maintainer
ga: Cothaitheoir

en: &More
ga: &Tuilleadh

en: Clipboard Contents
ga: Inneachar na Gearrthaisce

en: Disable This Popup
ga: Díchumasaigh an phreabfhuinneog seo

en: &Cancel
ga: &Cealaigh
