plasma_engine_keystate - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
ga: Cnaipe Clé

en: Right Button
ga: Cnaipe Deas

en: Middle Button
ga: Cnaipe sa Lár

en: First X Button
ga: An Chéad Chnaipe X

en: Second X Button
ga: An Dara Cnaipe X

en: Pressed
ga: Brúite

en: Latched
ga: Laisteáilte

en: Locked
ga: Faoi Ghlas
