plasma-workspace - en to ga translation catalogue (14 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ga: %1 ó %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ga[0]: %2 as %1 chomhad go %3
ga[1]: %2 as %1 chomhad go %3
ga[2]: %2 as %1 chomhad go %3
ga[3]: %2 as %1 gcomhad go %3
ga[4]: %2 as %1 comhad go %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ga[0]: %1 chomhad go %2
ga[1]: %1 chomhad go %2
ga[2]: %1 chomhad go %2
ga[3]: %1 gcomhad go %2
ga[4]: %1 comhad go %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ga[0]: %2 as %1 chomhad
ga[1]: %2 as %1 chomhad
ga[2]: %2 as %1 chomhad
ga[3]: %2 as %1 gcomhad
ga[4]: %2 as %1 comhad

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ga[0]: %1 chomhad
ga[1]: %1 chomhad
ga[2]: %1 chomhad
ga[3]: %1 gcomhad
ga[4]: %1 comhad

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ga[0]: %2 as %1 mhír
ga[1]: %2 as %1 mhír
ga[2]: %2 as %1 mhír
ga[3]: %2 as %1 mír
ga[4]: %2 as %1 mír

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ga[0]: %1 mhír
ga[1]: %1 mhír
ga[2]: %1 mhír
ga[3]: %1 mír
ga[4]: %1 mír

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ga: %1 go %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ga[0]: %1 chomhad go %2
ga[1]: %1 mhír go %2
ga[2]: %1 mhír go %2
ga[3]: %1 mír go %2
ga[4]: %1 mír go %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ga: go %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ga: %1 ó %2

en: Application closed unexpectedly.
ga: Dúnadh an feidhmchlár go gan choinne.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
ga[0]: Fógra Gan Léamh Agat
ga[1]: Fógraí Gan Léamh Agat
ga[2]: Fógraí Gan Léamh Agat
ga[3]: Fógraí Gan Léamh Agat
ga[4]: Fógraí Gan Léamh Agat

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
ga: Taispeáin Fógraí
