plasma-workspace - en to ga translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ga: Bhraith Scáileán

en: A display has been connected.
ga: Bhí ceangailte ag scáileán.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ga: Bhain Scáileán

en: A display has been disconnected.
ga: Bhí dícheangailte ag scáileán.

en: %1 has been connected.
ga: Bhí ceangailte ag %1.

en: A USB device has been connected.
ga: Bhí ceangailte ag gléas USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ga: Bhraith Gléas USB

en: %1 has been disconnected.
ga: Bhí dícheangailte ag %1.

en: A USB device has been disconnected.
ga: Bhí dícheangailte ag gléas USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ga: Bhain Gléas USB
