plasma-workspace - en to ga translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label:listbox Night Light modes]
en: Switching times:
ga: Amanna a lascadh:

[ctx: @item:inlistbox switching times]
en: Always off
ga: I gcónaí as

[ctx: @item:inlistbox switching times]
en: Always on night light
ga: Solas oíche i gcónaí air

[ctx: @item:inlistbox switching times]
en: Sunrise and sunset
ga: Éirí agus luí na gréine

[ctx: @action:button Configure day-night cycle times]
en: Configure…
ga: Cumraigh...

[ctx: @label:slider]
en: Day light temperature:
ga: Solas an lae teochta:

[ctx: Night colour blue-ish; no blue light filter activated]
en: Cool (no filter)
ga: Fionnuar (gan scagaire)

[ctx: Night colour red-ish]
en: Warm
ga: Te

[ctx: @label:slider]
en: Night light temperature:
ga: Solas oíche teochta:
