plasma-workspace - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ga: Bainisteoireacht an tSeisiúin

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ga: Taispeáin an Scáileán Logála Amach

en: Log Out
ga: Logáil Amach

en: Shut Down
ga: Múch

en: Reboot
ga: Atosaigh

en: Log Out Without Confirmation
ga: Logáil Amach Gan Deimhniú

en: Shut Down Without Confirmation
ga: Múch Gan Deimhniú

en: Reboot Without Confirmation
ga: Atosaigh Gan Deimhniú
