kcm_desktopthemedetails - en to gl translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
gl: Nome do estilo actual de Plasma

en: Unable to create a temporary file.
gl: Non é posíbel crear un ficheiro temporal.

en: Unable to download the theme: %1
gl: Non é posíbel descargar o tema: %1

en: Theme installed successfully.
gl: O tema instalouse.

en: Theme installation failed.
gl: Fallou a instalación do tema.

en: Removing theme failed: %1
gl: Fallou retirar o tema: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
gl: Este módulo permítelle escoller o estilo de Plasma.

en: All Themes
gl: Todos os temas

en: Light Themes
gl: Temas claros

en: Dark Themes
gl: Temas escuros

en: Color scheme compatible
gl: Compatíbeis con esquemas de cores

en: Follows color scheme
gl: Segue o esquema de cores

en: Edit Theme…
gl: Editar o tema…

en: Remove Theme
gl: Retirar o tema

en: Restore Theme
gl: Restaurar o tema

en: Install from File…
gl: Instalar desde un ficheiro…

en: Get New Plasma Styles…
gl: Obter novos estilos de Plasma…

en: Open Theme
gl: Abrir un tema

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
gl: Ficheiros de tema (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
gl: Esta ferramenta permítelle definir o tema da sesión actual de plasma, sen definir accidentalmente unha que non estea dispoñíbel ou xa estea definida.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
gl: O nome do tema que quere definir para a sesión de Plasma actual (se indica unha ruta completa só se usará a última parte da ruta).

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
gl: Amosar todos os temas dispoñíbeis no sistema (e cal é o actual).

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
gl: O tema solicitado, «%1», xa está definido como o tema da sesión de Plasma actual.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
gl: O tema da sesión de Plasma actual definiuse como «%1».

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
gl: Non foi posíbel atopar o tema «%1». O tema debería ser unha das seguintes opcións: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
gl: Ten os seguintes temas de Plasma no sistema:
