kcmicons - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas Principal

en: Secondary Toolbars
gl: Barras de ferramentas secundarias

en: Small Icons
gl: Iconas pequenas

en: Dialogs
gl: Diálogos

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
gl: Nome do tema de iconas actual.

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
gl: Tamaño das iconas no escritorio.

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
gl: Tamaño das iconas nas barras de ferramentas.

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
gl: Tamaño das iconas nas barras de ferramentas principais.

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
gl: Tamaño das iconas pequenas.

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
gl: Tamaño das iconas dos paneis.

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
gl: Tamaño das iconas dos diálogos.

en: Unable to create a temporary file.
gl: Non foi posíbel crear un ficheiro temporal.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
gl: Non é posíbel descargar o arquivo do tema de iconas: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
gl: O ficheiro non é un arquivo de tema de iconas correcto.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
gl: Aconteceu un problema durante o proceso de instalación; porén, a maioría dos temas contidos no arquivo foron instalados

en: Theme installed successfully.
gl: Instalouse o tema.

en: Installing icon themes…
gl: Instalando temas de iconas…

en: Installing %1 theme…
gl: Instalando o tema «%1»…

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
gl: Aquí pode configurar os tamaños predeterminados de varios tipos de iconas para todo o sistema. Teña en conta que non todas as aplicacións respectarán esta configuración.<nl/><nl/>Se lle parece que os obxectos da pantalla son demasiado pequenos ou demasiado grandes en xeral, e non só as iconas, quizais sería mellor que axustase a escala global en vez do tamaño das iconas.

en: Adjust Global Scale…
gl: Axustar a escala global…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
gl: Tamaño:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
gl: Este módulo permítelle escoller as iconas para o seu escritorio.

en: Remove Icon Theme
gl: Eliminar o tema de iconas

en: Restore Icon Theme
gl: Restaurar o tema de iconas

en: Configure Icon Sizes
gl: Configurar os tamaños das iconas

en: Install from File…
gl: Instalar desde un ficheiro…

en: Get New Icons…
gl: Obter novas iconas…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
gl: Configurar os tamaños das iconas

en: Open Theme
gl: Abrir un tema

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
gl: Ficheiros de tema (*.tar.gz *.tar.bz2)
