ksmserver - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
gl: «%1» cancelou a saída.

en: $HOME not set!
gl: $HOME non está definida.

en: $HOME directory (%1) does not exist.
gl: O cartafol persoal (%1) non existe.

en: No write access to $HOME directory (%1).
gl: Non dispón de acceso de escritura ao cartafol persoal (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
gl: Non dispón de acceso de lectura ao cartafol persoal (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
gl: Non queda espazo libre no cartafol persoal (%1).

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
gl: A escritura no cartafol $HOME (%2) fallou cun erro «%1».

en: No write access to '%1'.
gl: Non ten acceso de escritura a «%1».

en: No read access to '%1'.
gl: Non ten acceso de lectura a «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
gl: Non queda espazo libre no cartafol temporal (%1).

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
gl: A escritura no cartafol temporal (%2) fallou co erro «%1».

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
gl: Detectouse o seguinte problema de instalación ao intentar iniciar Plasma:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
gl: 
    
    Non é posíbel iniciar Plasma.

en: Plasma Workspace installation problem!
gl: Detectouse un problema na instalación do espazo de traballo de Plasma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
gl: O xestor de sesións de Plasma que conversa co protocolo estándar de
    X11R6 para xestión de sesións (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
gl: Restaura a sesión de persoa usuaria gardada se está dispoñíbel.

en: Also allow remote connections
gl: Permitir tamén conexións remotas

en: Starts the session in locked mode
gl: Inicia a sesión no modo trancado

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
gl: Inicia sen a funcionalidade de bloquear a pantalla. Só é necesario se outro compoñente xa fornece esa funcionalidade.

en: Session Management
gl: Xestión de sesións

en: Log Out
gl: Saír

en: Log Out Without Confirmation
gl: Saír sen confirmar

en: Halt Without Confirmation
gl: Deter sen confirmar

en: Reboot Without Confirmation
gl: Reiniciar sen confirmar
