plasma-workspace - en to gl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
gl: Configurar os teclados virtuais…

en: Virtual Keyboard: unavailable
gl: Teclado virtual: non dispoñíbel

en: Virtual Keyboard: disabled
gl: Teclado virtual: desactivado

en: Show Virtual Keyboard
gl: Amosar o teclado virtual

en: Virtual Keyboard: visible
gl: Teclado virtual: visíbel

en: Virtual Keyboard: enabled
gl: Teclado virtual: activado
