plasma-workspace - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
gl: Aparencia

en: %1 Details
gl: Detalles de %1

en: Sensors Details
gl: Detalles dos sensores

en: System Monitor
gl: Vixilante do sistema

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
gl: Abrir o vixilante do sistema…
