plasma-desktop - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
gl: Conmutar non molestar

en: Other Applications
gl: Outras aplicacións

en: Show popups
gl: Amosar as xanelas emerxentes

en: Show in do not disturb mode
gl: Amosar no modo de non molestar

en: Show in history
gl: Amosar no historial

en: Show notification badges
gl: Amosar os emblemas de notificacións

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
gl: Configurar os eventos

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
gl: Esta aplicación non permite configurar as notificacións por eventos.

en: Show a message in a pop-up
gl: Amosar unha mensaxe emerxente

en: Play a sound
gl: Reproducir un son

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
gl: Escoitar o son.

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
gl: Restabelecer

en: Choose sound file
gl: Escoller un ficheiro de son

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
gl: Notificacións do sistema

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
gl: Configuración da aplicación

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
gl: Non foi posíbel atopar un trebello de «Notificacións», necesario para amosar notificacións. Asegúrese de que está activado ben na área de notificación ou nun trebello independente.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
gl: Actualmente as notificacións fornéceas «%1 %2» e non Plasma.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
gl: Actualmente as notificacións non as fornece Plasma.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
gl: Modo de non molestar

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
gl: Activar automaticamente:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
gl: Cando as pantallas están reflectidas

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
gl: Durante a compartición de pantalla

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
gl: Conmutar manualmente co atallo:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
gl: Condicións de visibilidade

en: Critical notifications:
gl: Notificacións críticas:

en: Show in Do Not Disturb mode
gl: Amosar no modo de non molestar

en: Normal notifications:
gl: Notificacións normais:

en: Show over full screen windows
gl: Amosar sobre as xanelas a pantalla completa

en: Low priority notifications:
gl: Notificacións de prioridade baixa:

en: Show popup
gl: Amosar a xanela emerxente

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
gl: Xanelas emerxentes

[ctx: @label]
en: Location:
gl: Localización:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
gl: Canda a icona da notificación

en: Choose Custom Position…
gl: Escoller unha posición personalizada…

en: %1 second | %1 seconds
gl[0]: %1 segundo
gl[1]: %1 segundos

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
gl: Agochar tras:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
gl: Información adicional

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
gl: Amosar nas notificacións

en: Application progress:
gl: Progreso da aplicación:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
gl: Manter a xanela emerxente aberta durante o progreso

en: Notification badges:
gl: Emblemas das notificacións:

en: Show in task manager
gl: Amosar no xestor de tarefas

en: Popup Position
gl: Posición da xanela emerxente

en: Application Settings
gl: Configuración da aplicación

en: Applications
gl: Aplicacións

en: System Services
gl: Servizos do sistema

en: No application or event matches your search term
gl: Ningunha aplicación ou evento coincide co termo de busca.

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
gl: Seleccione unha aplicación da lista para configurar as súas opcións e comportamento.
