plasma-workspace - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
gl: Plasma en xanelas

en: Enable QML Javascript debugger
gl: Activar o depurador do JavaScript de QML

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
gl: Fai que o trebello permaneza na área de notificación, aínda que se peche a xanela.

en: Force loading the given shell plugin
gl: Obriga a cargar o complemento da shell indicado.

en: The applet to open.
gl: Miniaplicación para abrir.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
gl: Argumentos para pasar ao trebello.

en: Close %1
gl: Pechar %1
