plasma_wallpaper_image - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
gu: વિસ્તૃત

en: Centered
gu: મધ્યમાં

en: Tiled
gu: તકતી

en: Open Wallpaper Image
gu: વોલપેપર ચિત્ર ખોલો

en: Next Wallpaper Image
gu: આગલું વોલપેપર ચિત્ર
