kcmcolors - en to he translation catalogue (133 entries)

en: KColorSchemeEditor
he: עורך ערכות צבעים של KDE

en: Utility to edit and create color schemes
he: כלי לעריכת ויצירת ערכות צבעים

en: Utility creation
he: יצירת הכלי

en: KCM code (reused in here)
he: קוד KCM (היה בשימוש כאן)

en: Scheme to edit or to use as a base.
he: ערכה לבסיס העריכה או היצירה.

en: Scheme not found, falling back to current one.
he: לא נמצאה ערכה, חוזר לערכה הנוכחית.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
he: טקסט חלון על רקע החלון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
he: טקסט כפתור על רקע כפתור

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
he: לחץ על הכפתור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
he: טקסט רגיל נבחר מול רקע רגיל נבחר

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
he: טקסט נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
he: טקסט קישור נבחר מול רקע רגיל נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
he: טקסט שביקרו בו נבחר מול רקע רגיל נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
he: טקסט פעיל נבחר מול רקע רגיל נבחר

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView2)
en: a
he: א

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
he: טקסט לא פעיל נבחר מול רקע רגיל נבחר

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
he: ב

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
he: טקסט שלילי נבחר מול רקע רגיל נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
he: טקסט ניטרלי נבחר מול מול רקע רגיל נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
he: טקסט חיובי נבחר מול רקע רגיל נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט רגיל מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט קישור מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט שביקרו בו מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט פעיל מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט לא פעיל מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט שלילי מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט נייטרלי מול תצוגת רקע רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
he: תצוגת טקסט חיובי מול תצוגת רקע רגיל

en: Varies
he: שונות

en: Normal Background
he: רקע רגיל

en: Alternate Background
he: רקע חלופי

en: Normal Text
he: טקסט רגיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
he: טקסט לא פעיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
he: טקסט פעיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
he: צבע קישור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
he: קישור שביקרו בו

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
he: טקסט שלילי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
he: טקסט רגיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
he: טקסט חיובי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
he: קישוט בפוקוס

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
he: קישוטי ריחוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
he: ערכת צבעים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
he: ערכת צבעים לשינוי/תצוגה

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
he: צבעים נפוצים

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
he: תצוגה

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
he: חלון

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
he: בחירה

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
he: כיתוב קופץ (Tooltip)

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
he: משלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
he: שורה חדשה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
he: הצג רקע

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
he: הצג טקסט

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
he: רקע החלון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
he: טקסט חלון

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
he: רקע כפתור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
he: טקסט כפתור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
he: רקע בחירה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
he: טקסט נבחר

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
he: בחירה של טקסט לא פעיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
he: רקע לכיתוב קופץ (Tooltip)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
he: טקסט כיתוב קופץ (Tooltip)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
he: שורת כותרת פעילה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
he: טקסט שורת כותרת פעילה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
he: שורת כותרת פעילה משנית

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
he: שורת כותרת לא פעילה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
he: טקסט שורת כותרת לא פעילה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
he: שורת כותרת משנית לא פעילה

en: Options
he: אפשרויות

en: Colors
he: צבעים

en: Disabled
he: מבוטל

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
he: יש לך שינויים שלא נשמרו. אתה בטוח שברצונך לצאת?

en: Unsaved changes
he: שינויים שאינם נשמרו

en: Save Color Scheme
he: שמירת ערכת צבעים

en: &Enter a name for the color scheme:
he: &הזן שם עבור ערכת הצבעים:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
he: כבר קיימת ערכת צבעים בשם זה.
    האם ברצונך לשכתב?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
he: אין לך הרשרות לשכתב את ערכת הנושא הזאת

en: Error
he: שגיאה

en: Inactive
he: לא פעיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
he: צבע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
he: עצמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
he: סוג אפקט של צבע לא פעיל

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
he: ללא

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
he: ביטול הרוויה

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
he: עמעם

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
he: צְבַּע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
he: סוג האפקט של הניגודיות המבוטלת

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
he: ללא

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
he: צל

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
he: כהה יותר

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
he: בהיר יותר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
he: ניגודיות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
he: עצמת האפקט עבור צבע לא פעיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
he: עוצמת האפקט של הניגודיות המבוטלת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
he: צבע לא מופעל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
he: סוג ניגודיות של צבע לא מופעל

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
he: ללא

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
he: עמעם

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
he: צְבַּע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
he: עומת הניגודיות של צבע לא מופעל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
he: הצל עמודה ממויינת &בתוך רשימה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
he: צל מסגרות ואפקטי תאורה ("3D")

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
he: צל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
he: מקסימום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
he: מינימום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
he: ניגודיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
he: טקסט רגיל על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
he: רגיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
he: טקסט קישור על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
he: קישור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
he: קישור שביקרו בו על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
he: שביקרו בו

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
he: טקסט פעיל על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
he: פעיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
he: טקסט לא פעיל על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
he: לא פעיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
he: טקסט שלילי על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
he: שלילי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
he: טקסט ניטרלי על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
he: ניטרלי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
he: טקסט חיובי על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
he: חיובי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
he: ריחוף על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
he: בעת ריחוף

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט קישור על רקע קישור
    (שים לב: רקע קישור נגזר מטקסט קישור, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט שביקרו בו על רקע שביקרו בו
    (שים לב: רקע שביקרו בו נגזר מטקסט שביקרו בו, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט פעיל על רקע פעיל
    (שים לב: רקע פעיל נגזר מטקסט פעיל, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
he: טקסט לא פעיל על רקע חלופי

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
he: חלופי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט שלילי על רקע שלילי
    (שים לב: רקע שלילי נגזר מטקסט שלילי, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט ניטרלי על רקע ניטרלי
    (שים לב: רקע ניטרלי נגזר מטקסט ניטרלי, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
he: טקסט חיובי על רקע חיובי
    (שים לב: רקע חיובי נגזר מטקסט חיובי, ולא ניתן להגדירו בנפרד כעת)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
he: מיוקוד על רקע רגיל

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
he: ממוקד
