kcmstyle - en to he translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
he: ארעה שגיאה בעת טעינת חלון התצורה עבור סגנון זה.

en: Configure %1
he: הגדרה %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
he: לשונית 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
he: תיבת סימון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
he: כפתור בחירה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
he: לשונית 2
