kfontinst - en to he translation catalogue (455 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
he: להתקין את הגופן/גופנים לשימוש אישי (זמינים רק לך), או לשימוש מערכתי (זמין לכל המשתמשים)?

en: Where to Install
he: היכן להתקין

en: Font Installer
he: מתקין הגופנים

en: Simple font installer
he: מתקין גופנים פשוט

en: (C) Craig Drummond, 2007
he: (C) קרייג דרומונד, 2007

en: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
he: הופך את החלונית לחולפת לחלון שצוין על ידי windowHandle

en: URL to install
he: כתובת אתר להתקנה

en: Print
he: הדפסה

en: Canceling…
he: הפעולה מבוטלת…

en: Font Printer
he: הדפסת גופנים

en: Simple font printer
he: מדפיס גופנים פשוט

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
he: הופך את החלונית לחולפת ליישום X שצוין על ידי winid

en: Size index to print fonts
he: גודל להדפסת הגופן

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
he: גופן להדפסה, מיוצג בצורה „משפחה,סגנון” כשסגנון הוא מספר עשרוני באורך 24 סיביות בהרכב:
    <weight><width><slant>

en: File containing list of fonts to print
he: קובץ המכיל את רשימת הגופנים להדפסה

en: Remove file containing list of fonts to print
he: הסרת קובץ המכיל רשימה של גופנים להדפסה

en: Open an existing font file
he: פתיחת קובץ גופן קיים

en: Print font preview
he: הדפסת תצוגה מקדימה של הגופן

en: Select Font to View
he: בחירת גופן לתצוגה

en: URL to open
he: כתובת לפתיחה

en: Font Viewer
he: מציג גופנים

en: Simple font viewer
he: מציג גופנים פשוט

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
he: ‎(C) קרייג דרומונד, 2004‏-2007

en: Duplicate Fonts
he: גופן כפול

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
he: מתבצע חיפוש גופנים כפולים. נא להמתין…

en: No duplicate fonts found.
he: לא נמצאו גופנים כפולים.

en: Delete Marked Files
he: מחיקת קבצים מסומנים

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
he[0]: נמצא גופן כפול %1.
he[1]: נמצאו שני גופנים כפולים.
he[2]: נמצאו %1 גופנים כפולים.
he[3]: נמצאו %1 גופנים כפולים.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
he: למחוק את
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
he: למחוק את:

en: Cancel font scan?
he: לבטל את סריקת הגופנים?

en: Font/File
he: גופן/קובץ

en: Size
he: גודל

en: Date
he: תאריך

en: Links To
he: מקשר אל

en: Open in Font Viewer
he: פתיחה במציג הגופנים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Unmark for Deletion
he: הסרת סימון למחיקה

en: Mark for Deletion
he: סימון למחיקה

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
he[0]: לפתוח את הגופן במציג הגופנים?
he[1]: לפתוח את שני הגופנים במציג הגופנים?
he[2]: לפתוח את %1 הגופנים במציג הגופנים?
he[3]: לפתוח את %1 הגופנים במציג הגופנים?

en: Family
he: משפחה

en: Style
he: סגנון

en: Foundry
he: חברה

en: FontConfig Match
he: התאמת FontConfig

en: File Type
he: סוג קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File Location
he: מיקום הקובץ

en: Writing System
he: מערכת כתב

en: Set Criteria
he: הגדרת אילוץ

en: Symbol/Other
he: סמל/אחר

en: Filter by %1…
he: סינון לפי %1…

en: Font
he: גופן

en: Status
he: מצב

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
he: עמודה זו מציגה את המצב של משפחת הגופן, וסגנונות הגופן הייחודיים.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
he: <p>רשימה זו מציגה את הגופנים המותקנים שלך. הגופנים מקובצים לפי משפחה והמספר בסוגריים המרובעים מייצג את מספר הסגנונות הזמינים למשפחה. למשל:</p><ul><li>Times [4]<ul><li>רגיל</li><li>מודגש</li><li>מודגש נטוי</li><li>נטוי</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
he: …ועוד %1

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: ביטול

en: Print…
he: הדפסה…

en: Reload
he: רענון

en: Open all %1 fonts in font viewer?
he: לפתוח את %1 הגופנים במציג הגופנים?

en: All Fonts
he: כל הגופנים

en: Personal Fonts
he: גופנים אישיים

en: System Fonts
he: גופני מערכת

en: Unclassified
he: לא מסווגים

en: Group
he: קבוצה

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
he: <p>להסיר את „<b>%1</b>”?</p><p><i>זה יסיר רק את הקבוצה ולא את הגופנים עצמם.</i></p>

en: Remove Group
he: הסרת קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Remove group
he: הסרת קבוצה

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
he: <h3>קבוצות גופנים</h3><p>רשימה זו מציגה קבוצות גופנים שזמינות במערכת שלך. יש שתי קבוצות עיקריות של גופנים:<ul><li><b>רגילים</b> אלו קבוצות מיוחדות שמיועדות למנהל הגופנים.<ul>%1</ul></li><li><b>מותאמים אישית</b> אלו קבוצות שנוצרו על ידיך. כדי להוסיף קבוצת גופנים לאחר מהקבוצות האלה צריך רק לגרור אותו מהרשימת הגופנים ולשחרר לתוך הקבוצה הרצוי. כדי להסיר משפחה מהרשימה, יש לגרור אותה לקבוצה „כל הגופנים”.</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
he: <li><i>כל הגופנים</i> מכילה את כל הגופנים שמותקנים במערכת שלך.</li><li><i>לא מסווגים</i> מכילה את כל הגופנים שעדיין לא הוצבו בקבוצה „מותאמת”.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
he: <li><i>כל הגופנים</i> מכילה את כל הגופנים שמותקנים במערכת שלך - גם את „מערכתי„ וגם את „אישי”.</li><li><i>מערכתי</i> מכילה את הגופנים שמותקנים לכלל המערכת (כלומר זמין לכל המשתמשים).</li><li><i>אישי</i> מכילה את הגופנים האישיים שלך.</li><li><i>לא מסווג</i> מכילה את כל הגופנים שעדיין לא הוצבו בקבוצה „מותאמת אישית”.</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
he: <qt>כבר קיימת קבוצה בשם <b>‏‚%1’</b>‏.</qt>

en: Rename…
he: שינוי שם…

en: Export…
he: ייצוא…

en: Add to "%1".
he: הוספה אל „%1”.

en: Remove from current group.
he: הסרה מהקבוצה הנוכחית.

en: Move to personal folder.
he: הוספה לתיקייה אישית.

en: Move to system folder.
he: העברה לתיקיית מערכת.

en: Skip
he: דילוג

en: AutoSkip
he: דילוג אוטומטי

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
he: <h3>לבטל?</h3><p>אכן לבטל?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
he: <h3>הפעולה הסתיימה</h3><p>נא לשים לב שיש להפעיל יישומים פתוחים מחדש כדי שהשינויים יופיעו.</p>

en: Do not show this message again
he: לא להציג הודעה זו שוב

en: Installing
he: מתקין

en: Uninstalling
he: מסיר

en: Enabling
he: מאפשר

en: Moving
he: מעביר

en: Updating
he: מעדכן

en: Removing
he: מסיר

en: Disabling
he: מבטל

en: Updating font configuration. Please wait…
he: הגדרות הגופנים מתעדכנות. נא להמתין…

en: Unable to start backend.
he: אין אפשרות להפעיל את המנגנון.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
he: המנגנון קיפח את חייו אך הופעל מחדש. נא לנסות שוב.

en: <h3>Error</h3>
he: <h3>שגיאה</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
he: אין אפשרות להוריד <i>%1</i>

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
he: מנגנון המערכת קיפח את חייו. נא לנסות שוב.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
he: <i>%1</i> הוא גופן תמונה (bitmap) ואלו הושבתו במערכת שלך.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
he: <i>%1</i> מכיל את הגופן <b>%2</b>, שכבר מותקן במערכת שלך.

en: <i>%1</i> is not a font.
he: <i>%1</i> אינו גופן.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
he: לא יכול להסיר את כל הקבצים הקשורים ל־<i>%1</i>

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
he: הפעלת סוכן המערכת נכשלה.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
he: <i>%1</i> כבר קיים.

en: <i>%1</i> does not exist.
he: <i>%1</i> אינו קיים.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
he: הגישה נדחתה.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
he: פעולה לא נתמכת.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
he: אימות נכשל.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
he: שגיאה לא צפויה תוך כדי העיבוד: <i>%1</i>

en: Create New Group…
he: יצירת קבוצה חדשה…

en: Remove Group…
he: הסרת קבוצה…

en: Enable Fonts in Group…
he: הפעלת גופנים בקבוצה…

en: Disable Fonts in Group…
he: השבתת גופנים בקבוצה…

en: This displays a preview of the selected font.
he: מציג תצוגה מקדימה לגופן הנבחר.

en: Find Duplicates…
he: איתור כפילויות…

en: Scan for Duplicate Fonts…
he: חיפוש גופנים כפולים…

en: Install from File…
he: התקנה מקובץ…

en: Install fonts from a local file
he: התקנת גופנים מקובץ מקומי

en: Get New Fonts…
he: הורדת גופנים חדשים…

en: Download new fonts
he: הורדת גופנים חדשים

en: Delete Selected Fonts…
he: מחיקת הגופנים הנבחרים…

en: Change Preview Text…
he: עריכת טקסט תצוגה מקדימה…

en: Add Fonts
he: הוספת גופנים

en: Failed to save list of fonts to print.
he: שמירת רשימת גופנים להדפסה נכשלה.

en: Failed to start font printer.
he: הפעלת מדפיס גופנים נכשלה.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
he: אין גופנים שאפשר להדפיס.
    אפשר להדפיס רק עם גופנים שאינם תמונה (bitmap) וגופנים פעילים.

en: Cannot Print
he: אין אפשרות להדפיס

en: You did not select anything to delete.
he: לא נבחרו פריטים למחיקה.

en: Nothing to Delete
he: אין שום דבר למחיקה

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
he: <p>למחוק את </p><p> <b>„%1”</b>?</p>

en: Delete Font
he: מחיקת גופן

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
he[0]: למחוק את הגופן הזה?
he[1]: למחוק את שני הגופנים האלו?
he[2]: למחוק את %1 הגופנים האלו?
he[3]: למחוק את %1 הגופנים האלו?

en: Delete Fonts
he: מחיקת גופנים

en: Deleting font(s)…
he: גופנים נמחקים…

en: You did not select anything to move.
he: לא בחרת שום דבר להעברה.

en: Nothing to Move
he: שום דבר להעברה

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
he: <p>להעביר את</p><p>‚<b>%1</b>’</p><p> מ־<i>%2</i> ל־<i>%3</i>?</p>

en: Move Font
he: העברת גופן

en: Move
he: העברה

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
he[0]: <p>להעביר את הגופן מ־<i>%2</i> ל־<i>%3</i>?</p>
he[1]: <p>להעביר שני גופנים מ־<i>%2</i> ל־<i>%3</i>?</p>
he[2]: <p>להעביר %1 גופנים מ־<i>%2</i> ל־<i>%3</i>?</p>
he[3]: <p>להעביר %1 גופנים מ־<i>%2</i> ל־<i>%3</i>?</p>

en: Move Fonts
he: העברת גופנים

en: Moving font(s)…
he: גופנים מועברים…

en: Export Group
he: ייצוא קבוצה

en: No files?
he: אין קבצים?

en: Failed to open %1 for writing
he: כתיבת %1 לכתיבה נכשלה

en: Create New Group
he: יצירת קבוצה חדשה

en: Name of new group:
he: שם הקבוצה החדשה:

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: Preview Text
he: טקסט תצוגה מקדימה

en: Please enter new text:
he: נא להקליד טקסט חדש:

en: Scanning font list…
he: רשימת הגופנים נסרקת…

en: No fonts
he: אין גופנים

en: 1 Font | %1 Fonts
he[0]: גופן אחד
he[1]: שני גופנים
he[2]: %1 גופנים
he[3]: %1 גופנים

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
he: <table><tr><td align="left">פעילים:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="left">מושבתים:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="left">פעילים חלקית:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="left">סך הכול:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
he: <table><tr><td align="left">פעילים:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="left">מושבתים:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="left">סך הכול:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
he: מתבצע חיפוש אחר קבצים משויכים…

en: Scanning Files…
he: הקבצים נסרקים…

en: Looking for additional files to install…
he: מתבצע חיפוש אחר קבצים נוספים להתקנה…

en: Looking for files associated with %1
he: מחפש את הקבצים המשויכים ל־%1

en: Installing font(s)…
he: גופנים מותקנים…

en: You did not select anything to enable.
he: לא בחרת מה לאפשר.

en: You did not select anything to disable.
he: לא בחרת מה להשבית.

en: Nothing to Enable
he: אין שום דבר להפעלה

en: Nothing to Disable
he: אין שום דבר להשבתה

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
he: <p>להפעיל את</p><p>‚<b>%1</b>’?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
he: <p>להשבית את</p><p>‚<b>%1</b>’?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
he: <p>להפעיל את</p><p>‚<b>%1</b>’, שנמצא בקבוצה '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
he: <p>להשבית את</p><p>‚<b>%1</b>’, שנמצא בקבוצה '<b>%2</b>'?</p>

en: Enable Font
he: הפעלת גופן

en: Disable Font
he: השבתת גופן

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
he[0]: להפעיל את הגופן הזה?
he[1]: להפעיל את שני הגופנים האלו?
he[2]: להפעיל את %1 הגופנים האלו?
he[3]: להפעיל את %1 הגופנים האלו?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
he[0]: להשבית את הגופן הזה?
he[1]: להשבית את שני הגופנים האלו?
he[2]: להשבית את %1 הגופנים האלו?
he[3]: להשבית את %1 הגופנים האלו?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
he[0]: <p>להפעיל את הגופן הזה שהוא חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[1]: <p>להפעיל את שני הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[2]: <p>להפעיל את %1 הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[3]: <p>להפעיל את %1 הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
he[0]: <p>להשבית את הגופן הזה שהוא חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[1]: <p>להשבית את שני הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[2]: <p>להשבית את %1 הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>
he[3]: <p>להשבית את %1 הגופנים האלה שהם חלק מהקבוצה ‚<b>%2</b>’?</p>

en: Enable Fonts
he: הפעלת גופנים

en: Disable Fonts
he: השבתת גופנים

en: Enabling font(s)…
he: גופנים מופעלים…

en: Disabling font(s)…
he: גופנים מושבתים…

en: Print Font Samples
he: הדפסת דוגמאות גופן

en: Select size to print font:
he: בחירת גודל להדפסת גופן:

en: Waterfall
he: מפל

en: 12pt
he: 12 נק׳

en: 18pt
he: 18 נק׳

en: 24pt
he: 24 נק׳

en: 36pt
he: 36 נק׳

en: 48pt
he: 48 נק׳

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
he: אפשר להתקין גופנים רק תחת „%1” או „%2”.

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
he: לא ניתן להתקין חבילת גופנים ישירות.
    נא לחלץ את %1, ולהתקין את הרכיבים בנפרד.

en: Cannot copy fonts
he: אין אפשרות להעתיק את הגופנים

en: Cannot move fonts
he: אין אפשרות להעביר את הגופנים

en: Only fonts may be deleted.
he: אפשר למחוק רק גופנים.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
he: אפשר להסיר גופנים רק מ־„%1” או מ־„%2”.

en: Please specify "%1" or "%2".
he: נא לציין „%1” או „%2”.

en: No special methods supported.
he: אין תמיכה בשיטות מיוחדות.

en: Fonts
he: גופנים

en: Failed to start the system daemon
he: הפעלת סוכן המערכת נכשלה

en: Backend died
he: המנגנון קיפח את חייו

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
he: %1 הוא גופן תמונה (bitmap) ואלו הושבתו במערכת שלך.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
he: %1 מכיל את הגופן <b>%2</b>, שכבר מותקן במערכת שלך.

en: %1 is not a font.
he: %1 אינו גופן.

en: Could not remove all files associated with %1
he: לא ניתן להסיר את הקבצים המשויכים ל־%1

en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: First letter of the alphabet (in upper then lower case)]
en: Aa
he: א

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
he: אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת0123456789

en: No characters found.
he: לא נמצאו תווים.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
he: דג סקרן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
he: אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
he: אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
he: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$₪€%^&-+@~#<>{}[]־„”״׳

en: ERROR: Could not determine font's name.
he: שגיאה: לא ניתן לקבוע את שם הגופן.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
he[0]: %2 [פיקסל אחד]
he[1]: %2 [שני פיקסלים]
he[2]: %2 [%1 פיקסלים]
he[3]: %2 [%1 פיקסלים]

en: Personal
he: אישי

en: System
he: מערכתי

en: All
he: הכול

en: Administrator
he: מנהל

en: Thin
he: דק

en: Extra Light
he: קליל מאוד

en: Ultra Light
he: קליל במיוחד

en: Light
he: קל

en: Regular
he: רגיל

en: Normal
he: רגיל

en: Medium
he: בינוני

en: Demi Bold
he: עבה למחצה

en: Semi Bold
he: חצי מודגש

en: Bold
he: מודגש

en: Extra Bold
he: עבה מאוד

en: Ultra Bold
he: עבה במיוחד

en: Black
he: שחור

en: Heavy
he: כבד

en: Roman
he: מעוטר לועזי

en: Italic
he: נטוי

en: Oblique
he: מוטה

en: Ultra Condensed
he: מעובה במיוחד

en: Extra Condensed
he: מעובה מאוד

en: Condensed
he: מעובה

en: Semi Condensed
he: מעובה חלקית

en: Semi Expanded
he: מורחב חלקית

en: Expanded
he: מורחב

en: Extra Expanded
he: מורחב במיוחד

en: Ultra Expanded
he: מורחב מאוד

en: Monospaced
he: גודל אחיד

en: Charcell
he: רוחב אחיד (Charcell)

en: Proportional
he: יחסי

en: Other, Control
he: אחר, בקרה

en: Other, Format
he: אחר, עיצוב

en: Other, Not Assigned
he: אחר, לא מוקצה

en: Other, Private Use
he: אחר, שימוש פרטי

en: Other, Surrogate
he: אחר, ממלא מקום

en: Letter, Lowercase
he: אות, לא רישית

en: Letter, Modifier
he: אות, משנה מצב

en: Letter, Other
he: אות, אחרת

en: Letter, Titlecase
he: אות, ברישיות כותרת

en: Letter, Uppercase
he: אות, רישית

en: Mark, Spacing Combining
he: סימן, מאחד מרווחים

en: Mark, Enclosing
he: סימן, תוחם

en: Mark, Non-Spacing
he: סימן, ללא מרווחים

en: Number, Decimal Digit
he: מספר, ספרה עשרונית

en: Number, Letter
he: מספר, אות

en: Number, Other
he: מספר, אחר

en: Punctuation, Connector
he: פיסוק, מחבר

en: Punctuation, Dash
he: פיסוק, מקף

en: Punctuation, Close
he: פיסוק, סגירה

en: Punctuation, Final Quote
he: פיסוק, סוף ציטוט

en: Punctuation, Initial Quote
he: פיסוק, תחילת ציטוט

en: Punctuation, Other
he: פיסוק, אחר

en: Punctuation, Open
he: פיסוק, פתיחה

en: Symbol, Currency
he: סמל, מטבע

en: Symbol, Modifier
he: סמל, משנה מצב

en: Symbol, Math
he: סמל, מתמטי

en: Symbol, Other
he: סמל, אחר

en: Separator, Line
he: מפריד, קו

en: Separator, Paragraph
he: מפריד, פסקה

en: Separator, Space
he: מפריד, רווח

en: Category
he: קטגוריה

en: XML Decimal Entity
he: ישות HTML עשרונית

en: Show Face:
he: פני תצוגה:

en: Install…
he: התקנה…

en: Change Text…
he: עריכת טקסט…

en: Could not read font.
he: אין אפשרות לקרוא את הגופן.

en: Preview String
he: מחרוזת תצוגה מקדימה

en: Please enter new string:
he: נא למלא מחרוזת חדשה:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
he: &סרגל כלים ראשי

en: Preview Type
he: סוג תצוגה מקדימה

en: Standard Preview
he: תצוגה מקדימה רגילה

en: All Characters
he: כל האותיות

en: Unicode Block: %1
he: מקטע יוניקוד: %1

en: Unicode Script: %1
he: תסריט יוניקוד: %1

en: Basic Latin
he: לטינית בסיסית

en: Latin-1 Supplement
he: השלמה ללטינית 1

en: Latin Extended-A
he: לטינית מורחבת א׳

en: Latin Extended-B
he: לטינית מורחבת ב׳

en: IPA Extensions
he: הרחבות לאלפבית הפונטי הבינלאומי

en: Spacing Modifier Letters
he: תווים משני מרווח

en: Combining Diacritical Marks
he: סימנים מבחינים מתחברים

en: Greek and Coptic
he: יוונית וקופטית

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Cyrillic Supplement
he: השלמה של קירילית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Hebrew
he: עברית

en: Arabic
he: ערבית

en: Syriac
he: סורית

en: Arabic Supplement
he: תוספות לערבית

en: Thaana
he: ת׳אנה

en: NKo
he: נ׳קו

en: Devanagari
he: דוונאגרי

en: Bengali
he: בנגלית

en: Gurmukhi
he: גורמוקי

en: Gujarati
he: גוג׳ראטית

en: Oriya
he: אורייה

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טלוגו

en: Kannada
he: קנאדה

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Sinhala
he: סינהלה

en: Thai
he: תאית

en: Lao
he: לאו

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Georgian
he: גאורגית

en: Hangul Jamo
he: ג׳אמו של הנגול

en: Ethiopic
he: אתיופית

en: Ethiopic Supplement
he: תוספות לאתיופית

en: Cherokee
he: צ׳רוקי

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
he: הברות קנדיות ילידיות מאוחדות

en: Ogham
he: אוגם

en: Runic
he: רונית

en: Tagalog
he: טאגאלוג

en: Hanunoo
he: הנונואו

en: Buhid
he: בוהיד

en: Tagbanwa
he: טגבאנווה

en: Khmer
he: חמרית

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Limbu
he: לימבו

en: Tai Le
he: טאי לה

en: New Tai Lue
he: טאי לו חדש

en: Khmer Symbols
he: סמלים לחמרית

en: Buginese
he: בוגינית

en: Balinese
he: באלית

en: Phonetic Extensions
he: הרחבות פונטיות

en: Phonetic Extensions Supplement
he: תוספת להרחבות פונטיות

en: Combining Diacritical Marks Supplement
he: הרחבה לסימנים מבחינים מתחברים

en: Latin Extended Additional
he: לטינית מורחבת נוספת

en: Greek Extended
he: יוונית מורחבת

en: General Punctuation
he: פיסוק כללי

en: Superscripts and Subscripts
he: תווים עיליים ותחתיים

en: Currency Symbols
he: סמלי מטבע

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
he: סימנים מבחינים מתחברים בשביל סמלים

en: Letter-Like Symbols
he: סמלים דמויי אותיות

en: Number Forms
he: צורות מספרים

en: Arrows
he: חיצים

en: Mathematical Operators
he: פעולות מתמטיות

en: Miscellaneous Technical
he: סימנים טכניים שונים

en: Control Pictures
he: תמונות תווי בקרה

en: Optical Character Recognition
he: סימנים לזיהוי תווים אופטי (OCR)

en: Enclosed Alphanumerics
he: תווים אלפאנומריים תחומים

en: Box Drawing
he: שרטוט תיבות

en: Block Elements
he: יסודות לבנים

en: Geometric Shapes
he: צורות הנדסיות

en: Miscellaneous Symbols
he: סמלים שונים

en: Dingbats
he: קישוטים

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
he: סמלים מתמטיים שונים א׳

en: Supplemental Arrows-A
he: השלמה של חיצים א׳

en: Braille Patterns
he: תרשימי ברייל

en: Supplemental Arrows-B
he: השלמה של חיצים ב׳

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
he: סמלים מתמטיים שונים ב׳

en: Supplemental Mathematical Operators
he: פעולות מתמטיות נוספות

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
he: סמלים וחיצים נוספים

en: Glagolitic
he: גלגוליטי

en: Latin Extended-C
he: לטינית מורחבת - ג׳

en: Coptic
he: קופטית

en: Georgian Supplement
he: תוספות לגאורגית

en: Tifinagh
he: טיפינאג

en: Ethiopic Extended
he: אתיופית מורחבת

en: Supplemental Punctuation
he: סימני פיסוק נוספים

en: CJK Radicals Supplement
he: שורשים נוספים בסינית/יפנית/קוריאנית

en: Kangxi Radicals
he: שורשי קאנגשי

en: Ideographic Description Characters
he: תווים לתיאור אידיאוגרפי

en: CJK Symbols and Punctuation
he: סימני פיסוק סינים/יפנים/קוריאנים

en: Hiragana
he: היראגאנה

en: Katakana
he: קאטאקאנה

en: Bopomofo
he: בופומופו

en: Hangul Compatibility Jamo
he: ג׳אמו של האנגול לתאימות

en: Kanbun
he: קאנבון

en: Bopomofo Extended
he: בופומופו מורחב

en: CJK Strokes
he: קווים בסינית/יפנית/קוריאנית

en: Katakana Phonetic Extensions
he: הרחבות פונטיות לקאטאקאנה

en: Enclosed CJK Letters and Months
he: תווים וחודשים תחומים לסינית/יפנית/קוריאנית

en: CJK Compatibility
he: תאימות לסינית/יפנית/קוריאנית

en: CJK Unified Ideographs Extension A
he: אידאוגרמות סינית/יפנית/קוריאנית מאוחדות, הרחבה א׳

en: Yijing Hexagram Symbols
he: סמלים משושים של אי צ׳ינג

en: CJK Unified Ideographs
he: אידיאוגרמות מאוחדות של סינית/יפנית/קוריאנית

en: Yi Syllables
he: הברות יי

en: Yi Radicals
he: שורשי יי

en: Modifier Tone Letters
he: אותיות שינוי טון

en: Latin Extended-D
he: לטינית מורחבת ד׳

en: Syloti Nagri
he: סילוטי נאגרי

en: Phags-pa
he: פאגספה

en: Hangul Syllables
he: הברות האנגול

en: High Surrogates
he: ממלאי מקום גבוהים

en: High Private Use Surrogates
he: ממלאי מקום גבוהים לשימוש פרטי

en: Low Surrogates
he: ממלאי מקום נמוכים

en: Private Use Area
he: תחום לשימוש פרטי

en: CJK Compatibility Ideographs
he: אידאוגרמות סינית/יפנית/קוריאנית לתאימות

en: Alphabetic Presentation Forms
he: צורות ייצוג אלפביתיות

en: Arabic Presentation Forms-A
he: צורות ייצוג ערבית א׳

en: Variation Selectors
he: בוררי צורות משנה

en: Vertical Forms
he: צורות אנכיות

en: Combining Half Marks
he: חצאי סימנים מחברים

en: CJK Compatibility Forms
he: סימני תאימות לסינית/יפנית/קוריאנית

en: Small Form Variants
he: צורות משנה קטנות

en: Arabic Presentation Forms-B
he: צורות ייצוג ערבית ב׳

en: Half-Width and Full-Width Forms
he: צורות ברוחב מלא וחצי רוחב

en: Specials
he: מיוחדים

en: Linear B Syllabary
he: הברות של קווי ב׳

en: Linear B Ideograms
he: אידאוגרמות של קווי ב׳

en: Aegean Numbers
he: מספרים אגאיים

en: Ancient Greek Numbers
he: מספרים יווניים עתיקים

en: Old Italic
he: איטלקית עתיקה

en: Gothic
he: גותית

en: Ugaritic
he: אוגרתית

en: Old Persian
he: פרסית עתיקה

en: Deseret
he: אלפבית מורמוני

en: Shavian
he: שאוויאנית

en: Osmanya
he: אוסמאניה (סומלית)

en: Cypriot Syllabary
he: הברות קפריסאיות

en: Phoenician
he: פיניקית

en: Kharoshthi
he: חרושתי

en: Cuneiform
he: כתב יתדות

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
he: מספרים ופיסוק בכתב יתדות

en: Byzantine Musical Symbols
he: סימנים מוזיקלים ביזנטיים

en: Musical Symbols
he: סימנים מוזיקליים

en: Ancient Greek Musical Notation
he: סימנים מוזיקליים יווניים עתיקים

en: Tai Xuan Jing Symbols
he: סימני טאי שיאן ג׳ינג

en: Counting Rod Numerals
he: ספרות מוטות מנייה

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
he: סימנים מתמטיים אלפא־נומריים

en: CJK Unified Ideographs Extension B
he: אידאוגרמות סינית/יפנית/קוריאנית מאוחדות, הרחבה ב׳

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
he: השלמה של אידאוגרמות סינית/יפנית/קוריאנית מאוחדות לתאימות

en: Tags
he: תגיות

en: Variation Selectors Supplement
he: השלמה של בוררי צורות משנה

en: Supplementary Private Use Area-A
he: אזור שימוש פרטי משלים א׳

en: Supplementary Private Use Area-B
he: אזור שימוש פרטי משלים ב׳

en: Braille
he: ברייל

en: Canadian Aboriginal
he: קנדית ילידית

en: Common
he: משותף

en: Cypriot
he: קפריסאית

en: Greek
he: יוונית

en: Han
he: סינית

en: Hangul
he: האנגול

en: Inherited
he: התקבל בירושה

en: Latin
he: לטינית

en: Linear B
he: קווי ב׳

en: Nko
he: נ׳קו

en: Phags Pa
he: פאגס-פה

en: Yi
he: יי
