plasma-workspace - en to he translation catalogue (103 entries)

en: No fingerprint device found.
he: לא נמצא התקן טביעות אצבע.

en: Retry scanning your finger.
he: נא לנסות לסרוק את טביעת האצבע שלך מחדש.

en: Swipe too short. Try again.
he: החלקת מהר מדי. נא לנסות שוב.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
he: האצבע לא ממורכזת על הקורא. נא לנסות שוב.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
he: נא להרחיק את האצבע שלך מהקורא ולנסות שוב.

en: Fingerprint enrollment has failed.
he: רישום טביעות האצבע נכשל.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
he: לא נשאר מקום להתקן זה, נא למחוק טביעות אצבע אחרות כדי להמשיך.

en: The device was disconnected.
he: המכשיר היה מנותק.

en: An unknown error has occurred.
he: אירעה שגיאה בלתי ידועה.

en: Change Password
he: החלפת סיסמה

en: Set Password
he: הגדרת סיסמה

en: Password
he: סיסמה

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Passwords must match
he: הסיסמאות חייבות להיות זהות

en: Change Wallet Password?
he: להחליף את סיסמת הארנק?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
he: עכשיו כששינית את סיסמת הכניסה שלך, כדאי להחליף את הסיסמה ב־KWallet ברירת המחדל שלך כדי להיצמד אליה.

en: What is KWallet?
he: מה זה KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
he: KWallet הוא מנהל סיסמאות שמאחסן את הסיסמאות שלך לרשתות אלחוטיות ושאר משאבים מוצפנים. הוא נעול עם סיסמה משלו ששונה מסיסמת הכניסה שלך. אם שתיהן תואמות אפשר לשחרר אותו בכניסה אוטומטית כדי שלא לאלץ אותך למלא את הסיסמה של KWallet בעצמך.

en: Change Wallet Password
he: להחליף סיסמת ארנק

en: Leave Unchanged
he: להשאיר ללא שינוי

en: Create User
he: יצירת משתמש

en: Name:
he: שם:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Standard
he: רגיל

en: Administrator
he: הנהלה

en: Account type:
he: סוג חשבון:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Confirm password:
he: אישור סיסמה:

en: Create
he: יצירה

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
he: נא לבחור אזור בתמונה

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
he: טביעת האצבע נרשמה

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האצבע הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האמה הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם הקמיצה הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם הזרת הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האגודל הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האצבע השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האמה השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם הקמיצה השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם הזרת השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
he: נא ללחוץ עם האגודל השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האצבע הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האמה הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את הקמיצה הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את הזרת הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האגודל הימנית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האצבע השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האמה השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את הקמיצה השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את הזרת השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
he: נא להעביר את האגודל השמאלית על קורא טביעות האצבע שוב ושוב.

en: Configure Fingerprints
he: הגדרת טביעות אצבע

en: Add
he: הוספה

en: Cancel
he: ביטול

en: Done
he: בוצע

en: Re-enroll finger
he: רישום אצבע מחדש

en: Delete fingerprint
he: מחיקת טביעת אצבע

en: No fingerprints added
he: לא נוספו טביעות אצבע

en: Users
he: משתמשים

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
he: הוספת חדש…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
he: הוספת משתמש חדש…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
he: נא ללחוץ על רווח כדי לערוך את פרופיל המשתמש

en: Pick a finger to enroll
he: נא לבחור אצבע לרישום

[ctx: @title]
en: Change Avatar
he: החלפת תמונה ייצוגית

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
he: זה כלום

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
he: פלמינגו עצבני

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
he: פרי הדרקון

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
he: בטטה

[ctx: @item:intable]
en: Ambient Amber
he: ענבר היקפי

[ctx: @item:intable]
en: Sparkle Sunbeam
he: קרן שמש מנצנצת

[ctx: @item:intable]
en: Lemon-Lime
he: לימון-ליים

[ctx: @item:intable]
en: Verdant Charm
he: קסם ירקרק

[ctx: @item:intable]
en: Mellow Meadow
he: אחו עדין

[ctx: @item:intable]
en: Tepid Teal
he: כחול-ירקרק פושר

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
he: פלזמה בכחול

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
he: סגול דהוי

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
he: סגול נמוך

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
he: גחל שרוף

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
he: שלמות נייר

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
he: חום קפיטריה

[ctx: @item:intable]
en: Rich Hardwood
he: עץ עשיר

[ctx: @action:button]
en: Go Back
he: חזרה

[ctx: @action:button]
en: Initials
he: ראשי תיבות

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
he: בחירת קובץ…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
he: בחירת תמונה

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
he: קובצי תמונה (כל הסוגים העיקריים) (‎*.avif‏ ‎*.bmp‏ ‎*.gif‏ ‎*.jp2‏ ‎*.jpeg‏ ‎*.jpg ‏‎*.pbm ‏‎*.pgm‏ ‎*.png‏ ‎*.ppm ‎*.tiff‏ ‎*.wbmp‏ ‎*.webp‏ ‎*.xbm‏ ‎*.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
he: סמל ממלא מקום

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
he: להשתמש בתמונה ייצוגית כסמל ממלא מקום

en: Change avatar
he: החלפת תמונה ייצוגית

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
he: לא ניתן להחליף את סוג החשבון לרגיל אלא אם כן יש חשבון ניהול נוסף אחר במערכת. בלי חשבון ניהול, לא תהיה אפשרות לבצע אימות או לדרוש שימוש לא מאובטח של סיסמת העל (root).

en: Email address:
he: כתובת דוא״ל:

en: Delete files
he: מחיקת קבצים

en: Keep files
he: שמירה על קבצים

en: Delete User…
he: מחיקת משתמש…

en: Configure Fingerprint Authentication…
he: הגדרת אימות בטביעות אצבע…

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
he: אפשר להשתמש בטביעות אצבע במקום בסיסמאות בשחרור המסך ואספקת הרשאות ניהול ליישומים ותוכניות מסוף שדורשות אותן.<nl/><nl/>עדיין אין תמיכה בכניסה למערכת עם טביעת האצבע שלך.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
he: חיתוך התמונה נכשל: %1

en: Could not get permission to save user %1
he: לא ניתן לקבל הרשאה לשמירת המשתמש %1

en: There was an error while saving changes
he: אירעה שגיאה בשמירת השינויים

en: Failed to resize image: opening temp file failed
he: שינוי גודל התמונה נכשל: פתיחת הקובץ הזמני נכשלה

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
he: שינוי גודל התמונה נכשל: כתיבה לקובץ הזמני נכשלה

en: Your Account
he: החשבון שלך

en: Other Accounts
he: חשבונות אחרים
