plasma-workspace - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
he: פלזמה בחלון

en: Enable QML Javascript debugger
he: הפעלת מנפה שגיאות JavaScript ל־QML

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
he: משאיר את ה־plasmoid חי באזור ההתראות, אפילו כאשר החלון סגור.

en: Force loading the given shell plugin
he: אילוץ טעינת תוסף המעטפת הנתון

en: The applet to open.
he: היישומונית לפתיחה.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
he: ארגומנטים להעברה ל־plasmoid.

en: Close %1
he: סגירת %1
