kcmstyle - en to he translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
he: %1 אינו ארכיון ערכת נושא תקין של GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
he: ארעה שגיאה בטעינת חלונית התצורה לסגנון זה.

en: Failed to apply selected style '%1'.
he: החלת הסגנון ‚%1’ נכשלה.

en: Configure %1
he: הגדרת %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
he: לשונית 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
he: כפתור לחיצה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
he: תיבה משולבת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
he: תיבת סימון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
he: כפתור בחירה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
he: לשונית 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
he: סגנון יישומים

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
he: הצגת סמלים על הכפתורים

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
he: הצגת סמלים בתפריטים

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
he: תווית סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
he: תווית סרגל כלים משני

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
he: הגדרת סמלים וסרגלי כלים

en: Show icons:
he: הצגת סמלים:

en: On buttons
he: על הכפתורים

en: In menus
he: בתפריטים

en: Main toolbar label:
he: תווית סרגל כלים ראשי:

en: None
he: ללא

en: Text only
he: טקסט בלבד

en: Beside icons
he: לצד הסמלים

en: Below icon
he: מתחת לסמל

en: Secondary toolbar label:
he: טקסט סרגל כלים משני:

en: GNOME/GTK Application Style
he: סגנון יישום GNOME/GTK

en: GTK theme:
he: ערכת עיצוב GTK:

en: Preview…
he: תצוגה מקדימה…

en: Install from File…
he: התקנה מקובץ…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
he: הורדת סגנונות יישום חדשים ל־GNOME/GTK…

en: Select GTK Theme Archive
he: בחירת ארכיון ערכת נושא של GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
he: ארכיון ערכת נושא של GTK‏ (‎*.tar.xz‏ ‎*.tar.gz‏ ‎*.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
he: הגדרת סמלים וסרגלי כלים…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
he: הגדרת סגנון יישומי GNOME/GTK…

en: Configure Style…
he: הגדרת סגנון…
