plasma-workspace - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
he: זוהה צג

en: A display has been connected.
he: צג חובר למערכת.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
he: צג הוסר

en: A display has been disconnected.
he: צג נותק מהמערכת.

en: %1 has been connected.
he: %1 חובר.

en: A USB device has been connected.
he: התקן USB חובר.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
he: זוהה התקן USB

en: %1 has been disconnected.
he: %1 נותק.

en: A USB device has been disconnected.
he: התקן USB נותק.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
he: התקן USB לא מזוהה עוד
