plasma-workspace - en to he translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
he: %1 מ־%2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
he[0]: %2 מתוך קובץ אחד אל %3
he[1]: %2 מתוך שני קבצים אל %3
he[2]: %2 מתוך %1 קבצים אל %3
he[3]: %2 מתוך %1 קבצים אל %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
he[0]: קובץ אחד אל %2
he[1]: שני קבצים אל %2
he[2]: %1 קבצים אל %2
he[3]: %1 קבצים אל %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
he[0]: %2 מתוך קובץ
he[1]: %2 מתוך שני קבצים
he[2]: %2 מתוך %1 קבצים
he[3]: %2 מתוך %1 קבצים

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
he[0]: קובץ
he[1]: שני קבצים
he[2]: %1 קבצים
he[3]: %1 קבצים

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
he[0]: %2 מתוך פריט
he[1]: %2 מתוך שני פריטים
he[2]: %2 מתוך %1 פריטים
he[3]: %2 מתוך %1 פריטים

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
he[0]: פריט
he[1]: שני פריטים
he[2]: %1 פריטים
he[3]: %1 פריטים

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
he: %1 אל %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
he[0]: פריט אל %2
he[1]: שני פריטים אל %2
he[2]: %1 פריטים אל %2
he[3]: %1 פריטים אל %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
he: אל %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
he: %1 מתוך %2

en: Application closed unexpectedly.
he: יישום נסגר במפתיע.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
he[0]: התראה שלא נקראה
he[1]: התראות שלא נקראו
he[2]: התראות שלא נקראו
he[3]: התראות שלא נקראו

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
he[0]: התקבלה התראה בזמן שמצב „לא להפריע” היה פעיל.
he[1]: התקבלו שתי התראות בזמן שמצב „לא להפריע” היה פעיל.
he[2]: התקבלו %1 התראות בזמן שמצב „לא להפריע” היה פעיל.
he[3]: התקבלו %1 התראות בזמן שמצב „לא להפריע” היה פעיל.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
he: הצגת התראות
