plasma-workspace - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Fallback sound theme from freedesktop.org
he: ערכת צלילים לנסיגה מ־freedesktop.org

[ctx: @info:status]
en: Unable to create a temporary file.
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני.

[ctx: @info:status]
en: Unable to download the sound theme archive: %1
he: לא ניתן להוריד את ארכיון ערכת הצלילים: %1

[ctx: @info:status]
en: The archive could not be opened.
he: לא ניתן לפתוח את הארכיון.

[ctx: @info:status]
en: Theme installed successfully. | Themes installed successfully.
he[0]: ערכת העיצוב הותקנה בהצלחה.
he[1]: ערכות העיצוב הותקנו בהצלחה.
he[2]: ערכות העיצוב הותקנו בהצלחה.
he[3]: ערכות העיצוב הותקנו בהצלחה.

[ctx: @info:status]
en: The archive does not contain a valid sound theme.
he: הארכיון לא מכיל ערכת צלילים תקפה.

[ctx: @action:button Install sound theme from file]
en: Install from File…
he: התקנה מקובץ…

[ctx: @option:check]
en: Enable notification sounds
he: הפעלת צלילי התראות

[ctx: %2 is a theme name or a list of theme names that the current theme inherits from]
en: Based on: %2 | Based on: %2
he[0]: מבוסס על: %2
he[1]: מבוססים על: %2
he[2]: מבוססים על: %2
he[3]: מבוססים על: %2

[ctx: @label Precedes a list of buttons which can be clicked to preview the theme's sounds. Keep it very short]
en: Preview:
he: השמעת הדגמה:

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound "%1"
he: השמעת הדגמה של הצליל „%1”

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview the demo sound for the theme "%1"
he: השמעת צליל ההדגמה לערכת העיצוב „%1”

[ctx: %1 is a sound theme name. %2 is a sound name]
en: The %1 theme doesn't include the sound '%2'
he: ערכת הנושא %1 לא כוללת את הצליל ‚%2’

en: Failed to preview sound: %1
he: נכשלה השמעת הדגמה של הצליל %1

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound Theme
he: נא לבחור ערכת צלילים

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar.xz *.tar.lz *.zip)
he: קובצי ערכות צלילים (‎*.tar.gz‏ ‎*.tar.bz2‏ ‎*.tar.xz‏ ‎*.tar.lz‏ ‎*.zip)
