plasma-workspace - en to hi translation catalogue (7 entries)

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
hi[0]: %3 में %1 में से %2 फ़ाइल
hi[1]: %3 में %1 में से %2 फ़ाइलें

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
hi[0]: %2 में %1 फ़ाइल
hi[1]: %2 में %1 फ़ाइलें

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
hi[0]: %1 में से %2 फ़ाइल
hi[1]: %1 में से %2 फ़ाइलें

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
hi[0]: %1 फ़ाइल
hi[1]: %1 फ़ाइलें

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
hi: %2 में %1

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
hi: में %1

en: Application closed unexpectedly.
hi: अनुप्रयोग अप्रत्याशित रूप से बंद हो गया।
