plasma-workspace - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
hi: प्रतीक विजेट फ़ोल्डर '%1' बनाने में विफल

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
hi: प्रतीक विजेट डेस्कटॉप फ़ाइल को '%1' से '%2' में नकल करने में विफल

en: Open Containing Folder
hi: युक्त फोल्डर खोलें

en: Properties for %1
hi:  %1 के लिए गुण

en: Properties
hi: गुण
