plasma-workspace - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: No media playing
hi: कोई मीडिया नहीं बजा रहा है

en: Shuffle
hi: फेंटें

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
hi: पिछले गीत पर जाएँ

[ctx: Pause playback]
en: Pause
hi: ठहराएँ

[ctx: Start playback]
en: Play
hi: बजाएँ

[ctx: Play next track]
en: Next Track
hi: अगले गीत पर जाएँ

en: Repeat Track
hi: गीत दोहराएँ

en: Repeat
hi: दोहराएँ

[ctx: Open player window or bring it to the front if already open]
en: Open
hi: खोलें

[ctx: Stop playback]
en: Stop
hi: रोकें

[ctx: Quit player]
en: Quit
hi: बाहर जाएँ

en: Choose player automatically
hi: स्वचालित रूप से वादक चुनें
